Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie

Firmę „PolBird” założył Damian Sowa.
Jest on absolwentem Politechniki Koszalińskiej, Wydziału Nauk Ekonomicznych, a wcześniej I LO w Słupsku. Dodatkowo posiada kilkuletnie doświadczanie zdobyte w Londynie, w Wielkiej Brytanii, gdzie kontynuował edukację i zdobywał doświadczenie zawodowe.

Działalność gospodarcza została rozpoczęta w dniu  10.04.2006r.

Na samym początku głównym profilem działalności firmy były portale internetowe.

W miarę upływu czasu działalność została rozszerzona. W ofercie pojawiły się usługi fotograficzne, a także usługi związane z projektowaniem banerów na strony internetowe oraz ulotek i plakatów reklamowych.

Dalszy rozwój nastąpił kilka lat później i właściwie trwa do dziś.

Działalność została rozszerzona o kompleksowe usługi dla firm i indywidualnych odbiorców.  

Już wiele lat temu otworzyliśmy nasze pierwsze sklepy internetowe.

Cały czas rozwijamy się i rozszerzamy zakres naszych usług.

Trudno obecnie określić, w jakim kierunku rozwinie się działalność firmy „PolBird” w przyszłości.

Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia będą to z pewnością nowe i interesujące branże. Poinformujemy o tym, jak zawsze, na naszej stronie internetowej.

PolBird to miejsce, w którym Twoje potrzeby i cele są naszym najważniejszym priorytetem. Jesteśmy firmą usługową i handlową, która oferuje rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań i oczekiwań.

Jesteśmy zawsze gotowi sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami rynek. Nasza firma łączy wiedzę, kreatywność i zaangażowanie, aby dostarczyć Ci usługi, które przewyższają Twoje oczekiwania.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zaufaj nam jako swojemu solidnemu partnerowi biznesowemu. Razem osiągniemy sukces, który przeniesie Twój biznes na wyższy poziom.

Wybierz PolBird – Twoją oazę doskonałych rozwiązań biznesowych i ciekawych produktów!